Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

adDispenser - Stojan s automatickým dávkovačem dezinfekce

Umístění stojanu s automatickým dávkovačem dezinfekce ve Vaší společnosti je snadný a efektivní způsob dodržení ochranných hygienických zásad pro Vaše zaměstnance i zákazníky. V kombinaci s umístěním reklamního letáku se jedná o velmi praktický a cenově dostupný produkt. Konstrukce stojanu je vyrobená z pevného hliníkového profilu s ocelovou nohou.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Již samotné umístění dezinfekčního zařízení do prostoru Vaší společnosti poskytne Vašim zaměstnancům i zákazníkům pocit pohodlí a bezpečí. Jedná se tedy o produkt, který pomáhá budovat důvěrů ve Vaši společnost.

Velkou výhodou je zde možnost umístění reklamy, která s vhodným umístěním v prostoru zaručí pozornost, zejména při používání zařízení
 

Popis produktu:

  • Konstrukce vyrobená z pevného hliníkového profilu s ocelovou nohou
  • Noha obsahuje 4 šrouby pro regulaci stability
  • Rámeček ve formátu A4 s možností změny grafiky
  • Rychlá montáž
  • Stojan vhodný pro automatické a ruční dávkovače
  • Šedá nebo černá barva


Rozměry:

  • Výška: 130cm
  • Šířka: 33cm
  • Hmotnost: 10 kg


Sada neobsahuje baterie
 

Bezdotykové dávkovače nabízíme v provedení pro desinfekci nebo gel jako nástěnné, samostatně stojící nebo v kombinaci s našimi dalšími produkty


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "adDispenser - Stojan s automatickým dávkovačem dezinfekce"? Napište nám.