Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Bezdotykový dávkovač dezinfekce 700ml

Bezdotykové dávkovače jsou skvělou volbou do firmy, kanceláře, ordinace či do domácnosti. Bezdotykové dávkovače na dezinfekci a gel zajistí spolehlivou, pravidelnou a pohodlnou hygienu rukou, která je pro efektivní prevenci šíření virů zásadní. Dávkovače dezinfekce fungují za pomoci automatického, bezdotykového senzoru. Gel a dezinfekce jsou tak aplikovány bez přímého kontaktu rukou, a to v přiměřeném množství, čímž šetříte rozpočet i přírodu. Zařízení lze přišroubovat na zeď nebo přichytit na stojan.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Dávkovač zaručuje nejvyšší hygienu vašich rukou, díky snadnému bezdotykovému ovládání. Napájení bezkontaktního dávkovače je bateriové (4 ks baterií AA) nebo za pomocí nabíjecího adaptéru.

Popis produktu:

  • Objem nádoby: 700 ml
  • Dávka: 1 ml
  • Rozměry: 16,5 x 11 x 10 cm
  • Hmotnost: 425 g
  • Rychlost: 1 s
  • Typ náplně: kapalina / gel  (dezinfekční gel/mýdlo)
  • Napájení: 4 ks AA baterie (více než 15.000 cyklů) nebo za pomocí nabíjecího adaptéru.
  • Doplňování: dolévací vymývatelná nádržka
  • Umístění: nástěnný

Balení obsahuje šroubky s nimiž bezdotykový dávkovač dezinfekce na zeď připevníte snadno.

Baterie nejsou součástí balení.
 

Bezdotykové dávkovače nabízíme v provedení pro desinfekci nebo gel jako nástěnné, samostatně stojící nebo v kombinaci s našimi dalšími produkty


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Bezdotykový dávkovač dezinfekce 700ml"? Napište nám.