Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Kazetový roll up Merlin

Roll up Merlin s kazetovým mechanizmem pro snadnou a rychlou výměnu motivu. Vyberte si, který motiv, službu či nabídku budete prezentovat na konkrétním jednání!

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Kazetové roll upy najdou využití tam, kde potřebujete střídat více motivů bannerů na různé akce. Kupříkladu máte obchodní zástupce, kteří mají podle koncové skupiny různé prezentace. K jednomu pouzdru (mechanice) tak mohou mít několik kazet, které podle potřeby snadno vymění. Tím dochází k velké úspoře za nevyužívané mechaniky. Druhou podstatnou výhodou je, že výměnu motivu zvládne opravdu každý, není tedy nutné posílat roll up kvůli výměně motivu k nám

  • 5 let záruka
  • Kazetový mechanismus pro snadnou a rychlou výměnu motivu (cca 30 vteřin)
  • Kvalitní zpracování, exkluzivní vzhled
  • Hybridní napínací tyčka - horní díl je teleskopický
  • V šířkách 850 nebo 1000 mm
     

Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Videa

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Kazetový roll up Merlin"? Napište nám.