Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Nosné konstrukce a dělící stěny z hliníkových profilů

Individuální řešení konstrukci a dělících příček ve výrobních prostorách, výstavnictví, na úřadech...

Popis produktu

Dělící stěny a příčky jsou vyráběny z konstrukčního systému Kanya, který se vyznačuje velkou variabilitou. Základním polotovarem jsou hlínové profily v délce 6 metrů v povrchové úpravě matný elox. Výplně bývají nejčastěji kompozitní desky (Dibond), PVC desky (Forex) plexisklo nebo sítě. Z profilů lze vyrobit k zástěnám další příslušenství, jako jsou stolky, dveře a pod. Konstrukce lze navrhnout tak, aby byla snadno přestavitelná a umožňovala tak rozměrovou i tvarovou variabilitu.

 

V průmyslové výrobě nacházejí uplatnění ve výrobních prostorách jako dělící stěny, nebo tam, kde je potřeba vytvořit zázemí či prostor pro jednání. Uplatnění mohou nalézt také na úřadech státní správy a samosprávy, v prodejních a výstavních prostorách. Samostatnou kapitolu pak tvoří veletrhy, kde kvůli častému převážení a zachování mobility častěji používáme systémy s textilní výplní - viz sekce modulární výstavní stánky.

 

Pošlete nám své zadání.

Výběr vhodných produktů za naší nabídky, možnost pronájmu.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Nosné konstrukce a dělící stěny z hliníkových profilů"? Napište nám.