Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Ochranné dělící zástěny

Ochranné dělící zástěny zhotovené z trubkového rámu a závěsu slouží jako efektivní způsob proti kapénkovému přenosu virů a bakterií. Produkt je ideálním řešením pro oddělení jednotlivých sektorů očkovacích stanic. Vhodný je také pro rozdělení čekáren či provozoven s možností výběru motivu závěsu (např. veselé motivy do čekáren dětských lékařů či zubnařů). Pro dočasnou potřebu je zapůjčení konstrukcí ekonomickým řešením, z hygienických důvodů by byo nutné zakoupit pouze samotný závěs.

Popis produktu

Stojan je určen výhradně do interiéru.

Na konstrukci lze zavěsit např. koupelnový závěs, doporučeujeme zvolení závěsu s vyšší gramáží, kde závěs lépe drží na místě (cca 300,- Kč + DPH).

V případě zájmu můžeme pro zavěšení na konstrukci zapůjčit bílý omyvatelný pevný PVC banner.


Rozměr:

  • 100 x 200 cm
  • 300 x 200 cm
  • Jiný rozměr - zhotovíme Vám jakýkoliv rozměr na míru
     

V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie