Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Paravan EUROframe 6 s logem

EUROframe 6 je interiérový skládací rámový systém nejčastěji používaný jako paravan, který najde optimální využití nejen v galeriích, školách, muzeích, na výstavách, ve školách a prezentačních centrech, ale lze jím také efektně předělit kancelářské prostory.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Předností této výstavní stěny je jednoduchá rychlá montáž a velká flexibilita, díky níž snadno nastavíte úhel mezi jednotlivými deskami. Přesto, že je stojan EURO Frame používán obvykle jako mobilní výstavní paravan, který může být zároveň použit jako předělovací stěna, můžete ho také snadno sestavit do tvaru věže s trojúhelníkovou či čtvercovou základnou.

 

Dodací lhůta

Stojan je vyráběn v České republice vždy na základě objednávky. Dodací lhůta je do 14ti dnů od objednání a uhrazení zálohy.

 

Rozměry

základním rozměrem je jedno pole s deskou 700 x 1000 mm. Stojan má vždy dvě řady (celková výška stojanu 2070 mm) a dva (EF4), tři (EF6), nebo čtyři sloupce (EF8). 

Nad tuto výšku může být ještě nasazena nástavba (logo) čímž dosáhnete celkové výšky stojanu 2370 mm. Veškeré rozměry jsou popsány v pdf souboru - viz soubory ke stažení.

 

Balení a transport

v základním provedení je prezentační stěna balena do kartonu. Jako doplňkové příslušenství si můžete objednat kvalitní tašku pro snadnější transport


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Paravan EUROframe 6 s logem"? Napište nám.