Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Prezentační paravan 6 polí

Prezentační paravan z 6 polí je snadno sestavitelný mobilní prezentační stojan. Grafika je vytištěna na forexové desky 3 mm a vložena do hliníkového rámu. Jednotlivé rámy je možno vůči sobě natáčet a vytvořit tak prostorový výstavní paravan nebo využít například roh místnosti.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

  • Paravan je sestaven ze šesti polí, kde vždy tři spodní a tři horní rámy jsou spojeny otočným ozubeným hřebenem. Jednotlivé řady (patra) na sebe jednoduše nasadí. Velikost rámu je pro desky 70 x 100 cm. 
  • Paravan lze objednat ve zvýšené variantě "s logem".
  • Paravan je standardně dodáván v kartonu. V případě častějšího převážení doporučujeme zakoupení transportní tašky. 

Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Prezentační paravan 6 polí"? Napište nám.