Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Skládací prezentační stolek a stojan na letáky 1x A3 nebo 2x A4

Moderní prezentační stolek a stojan na letáky 1x A3 nebo 2x A4. Tento 2v1 prezentační stolek a stojan na letáky je vhodný například pro nabídky zájezdů v cestovních kancelářích, do obchodních domů, vernisáží, veletrhů nebo kdekoliv jste omezeni výstavní plochou. Stolek je mobilní, skládací a snadno přenosný. Může být využit jako řečnický pult nebo stojan pod laptop. V ceně je kvalitní transportní taška.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Skládací stojan s třemi patry pro umístění propagačních materiálů formátu 1x A3 nebo 2x A4. Díky skládací horní desce lze ze stojanu snadno vytvořit stolek. 

Stojan se snadno a rychle skládá a je dodáván v odolné transportní tašce s ochrannou pěnovou výplní.
 

Výběr z různých designů všestranných samostatných skládacích stojanů na letáky, které se velmi snadno skládají, rozkládají a přenáší


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Skládací prezentační stolek a stojan na letáky 1x A3 nebo 2x A4"? Napište nám.