Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Trubkový rám s magnetickou deskou

Výstavní trubkový rám s magnetickou deskou je velmi jednoduchým řešením pro uchycení plakátů, obrázků nebo fotografií pomocí magnetů. Na tabuli je také možné psát speciálním fixem. Tento stojan je vhodné kombinovat např. se stojany se sítí pro zavěšování plakátů. Tento způsob prezentace je ideální pro výstavy většího množství výkresů např. do školních tříd nebo vestibulů.

Popis produktu

Výstavní trubkový rám je určen výhradně do interiéru.

Rozměr magnetické desky:

  • 1000 x 1500 mm na výšku / na šířku
     

V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.