Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Plakátový stojan Poster Frame 2

Velmi elegantní stojan s klip rámy pro snadnou výměnu plakátu. Konstrukce stojanu Poster Frame 2 je tvořena eloxovanými hliníkovými profily s možností propojování stojanů do řady nebo pod úhlem 90 stupňů. Možnost úprav podle přání zákazníka.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Stojan Poster Frame 2 vyrábíme ve standardních rozměrech, nabízíme ale také možnost individuálních úprav. Vodorovné profily je možno udělat delší, čímž vznikne prostor pro dva nebo tři klip rámy A1 vedle sebe. Konstrukce umožňuje také oboustranné provedení, které pak obsahuje 2, 4 nebo 6 klip rámů A1. Některé varianty stojanů jsou uvedeny v tabulce, pokud potřebujete jinou sestavu rádi, Vám ji navrhneme.


Plakátový stojan se dvěna klip rámy A1

Vnější rozměry 1850 x 787 x 600 mm, použité klip rámy A1, ostré rohy, profil 25 mm


Plakátový stojan se dvěma klip rámy A0

Vnější rozměry 1950 x 1030 x 600 mm, použité klip rámy A0, ostré rohy, profil 32 mm


Sestavy

Stojany se dvěma drážkami ve svislých profilech je možno pomocí krátkých deseticentimetrových příčníků spojovat do řady vedle sebe nebo napojovat pod úhlem 90 stupňů. Montáž se provádí pomocí imbusových klíčů / spojování profilů) a křížového šroubováku (přišroubování klip rámu)

Stojan je standardně dodáván v rozloženém stavu, informujte se o možnosti montáže


Dodací lhůta:

Design stojanu je dílem našeho studia, stojan se vyrábí v České republice.


Tyto stojany standardně nevyrábíme na sklad, termín výroby se pohybuje v rozmězí 2-3 týdny od uhrazení zálohy
 


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Plakátový stojan Poster Frame 2"? Napište nám.