Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Výstavní a prodejní stojany Variant se sítí

Variant je variabilní, modulární, interiérový prezentační systém. Výstavní systém umožňuje stavbu samostatných stojanů pro umisťování desek nebo aranžování na drátěné sítě. Stojany lze bez omezení spojovat do větších sestav - prohlédněte si například sestavu paravan. Stojan je s oblibou využíván na výstavy fotografií vytištěných nebo kašírovaných na desku nebo pro aranžování prostorových předmětů. Na síť je možné zakoupit různé horizontální háky různých délek a využít plochu jako prodejní stojan pro drobn

Popis produktu

Základními konstrukčními prvky systému Variant jsou sítě, trubky a spojky v povrchové úpravě chrom. Sítě nabízejí ideální možnost aranžování pro výstavy obrazů, fotografií i "3D" předmětů.

 

Stojan Variant se sítí

Používá se vždy v kombinaci s vodorovnými trubkami, které nesou váhu sítě. Nabízíme dva základní rozměry sítí:

  • 100 x 150 cm (váha sítě cca 10 kg)
  • 100 x 200 cm (váha sítě cca 12,5 kg)

Při objednávce je nutné vybrat, zda budete používat sítě na výšku nebo na šířku, podlo toho naformátujeme vodorovné trubky.

 

Ze sítí 100 x 200 cm lze stavět prakticky libovolné paravany, která mohou rozdělit prostor, využít roh místnosti, "obejít" podpěrné sloupy. Tři nebo čtyři sítě lze také spojit do tvaru trojbokého nebo čtyřbokého hranolu.

 


V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie