Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Výstavní stojan Outdoor Display Alu

Nabízíme Vám k pronájmu unikátní designový exteriérový stojan pro venkovní výstavy fotografií, developerských projektů, architektonické soutěže a pod. Díky kvalitnímu provedení a zajímavému designu zaujmou tyto stojany také v nákupních centrech, galerijních prostorách či obecních úřadech. Stojan se nesnaží na sebe strhnout pozornost rafinovanou konstrukcí ale díky preciznímu provedení vytvoří důstojné zarámování vystavovaných fotografií.

Popis produktu

V současné době nabízíme k pronájmu/prodeji dva druhy stojanů, ceny pronájmu obou typů jsou stejné

 

 • stojan na fotografie - s velikostí desky 150x150 cm bez popisového pole
 • stojan na fotografie - s velikostí desky 150x100 cm a s popisovým polem o velikosti 150x26 cm (formát fotografie horizontálně)

Použité materiály

Stojan je krom krycího plechu základny a popisového pole kompletně vyroben z hliníku. Každý stojan je dodáván včetně 2 ks 2 mm silných Dibond podkladových desek na fotografie. Povrchová úprava Komaxit.

 

Barva

Základní barva stojanu je černá .

 

Váha

Součástí stojanů je betonové závaží o celkové váze cca 140 kg. Samotný stojan váží cca 30 kg. 

 

Dodací lhůta

Vzhledem k tomu, že pronájmy bývají zpravidla na delší dobu, doporučujeme rezervaci na pronájem co možná nejdříve. Není vyloučeno, že budeme mít stojany k dispozici i na akci kterou pořádáte příští týden. Je však nutné vzít v úvahu, že nějaký čas zaberou tisky a kašírování samolepek na desku

 

Předmět pronájmu

 • konstrukce stojanu
 • 2 x výplň - deska dibond 2 mm
 • betonové dlaždice
 • u varianty s deskou pro popisek též tato deska

 

Osvětlení

pronájem osvětlení ke stojanům v současné době nezajišujeme

 

 

Doprava a instalace

podmínkou je námi zajištěný tisk, polep, naše doprava a instalace na místě

 

 

Jak zjistit celkovou cenu 

 

Celková cena sestává z těchto položek

 

 1. Pronájem stojanu (závisí na počtu dní a počtu kusů) 
 2. Cena za montáž a demontáž (je podmínkou pronájmu). 
 3. Cena za tisk (samolepka s laminací, kašírování na desku). Po ukončení akce se samolepka strhne a zlikviduje. Kromě polepu desky nabízíme také polep základny.
 4. Cena za dopravu. Stojany jsou uskladněny v Chrudimi, cena za dopravu je 15.- Kč/km + DPH. Počet stojanů nemá na kalkulaci vliv. Pokud například pořádáte akci v Praze zaplatíte 2 x dopravu Chrudim - Praha a zpět, podle konkrétního místa bude tedy cena cca 9.000.- Kč + DPH

 

Příklad kalkulace: Pronájem 10 stojanů s deskou 150 x 150 cm, oboustranný polep, místo konání Praha, doba trvání 30 dní, přepravovaný náklad včetně závaží cca 2 tuny.

 

 1. Pronájem 210 Kč/stojan/den, celkem za pronájem 63.000.- Kč + DPH
 2. Montáž a demontáž 1200.- Kč/stojan, celkem 12.000.- Kč + DPH
 3. Tisk aplikace a stržení: 1400.- Kč/ks, celkem 28.000.- Kč + DPH
 4. Doprava - 4 x cesta Praha Chrudim = 9000.- Kč + DPH

celková orientační cena 63.000 + 12.000 + 28.000 + 9.000 = 112.000.- Kč + DPH

 

Minimální doba pronájmu u tohoto stojanu je 7 dní

 

 


V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie