Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Boční nohy k desce o výšce 2 m

Pro uchycení tuhé desky Dibond nebo Kappa plast můžete použít prvky trubkového systému Variant. Optimální rozměr desky je 1 x 2 metry s tím, že spodní okraj desky se opře o zem. Poraďte se s námi, zda je pro Vaší realizaci vhodné toto řešení, nebo zda bude nutné použít vodorovné trubky, které vytvoří rám, do něhož se teprve deska připevní.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Dodací lhůta

Tento produkt je obvykle skladem s možností expedice druhý den od uhrazení zálohy.

Nářadí pro montáž: pokud není uvedeno jinak dodáváme jednu montážní sadu na každých 5 dodaných stojanů.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Boční nohy k desce o výšce 2 m"? Napište nám.