Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Dvouplátnový roll up banner Dragonfly

Tento dvouplátnový (oboustranný) roll up banner patří mezi kolekci "Basic range" - ekonomické modely roll up bannerů (roll up stands). Prvořadý důraz u těchto produktů je kladen na cenu.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Předností tohoto oboustranného roll up banneru je nízká pořizovací cena . Další předností je použití horní zaklapávací lišty, která v těchto cenových kategoriích u produktů jiných značek není obvyklá. Toto řešení umožňuje použití silnějšího, trvanlivějšího materiálu banneru. U ekonomické řady není možné doobjednávat jednotlivé díly zvlášť.

Viditelný rozměr grafiky:
Výška 2000 x šířka 850 - 1000 mm ( dle vybraného typu sojanu )

Celkový rozměr grafiky:
Výška 2150 x šířka 850-1000 mm ( dle vybraného typu sojanu ) Formát pro sazbu obsahuje přídavek 150 mm  na zarolování.

 

Nabízíme Vám dvě velikosti stojanu (ceny jsou uvedeny bez tisku banneru)


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Dvouplátnový roll up banner Dragonfly"? Napište nám.