Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Dvouplátnový roll up banner Dragonfly

Tento dvouplátnový (oboustranný) roll up banner patří mezi kolekci "Basic range" - ekonomické modely roll up bannerů (roll up stands). Prvořadý důraz u těchto produktů je kladen na cenu.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Předností tohoto oboustranného roll up banneru je nízká pořizovací cena. Další předností je použití horní zaklapávací lišty, která v těchto cenových kategoriích u produktů jiných značek není obvyklá. Toto řešení umožňuje použití silnějšího, trvanlivějšího materiálu banneru. U ekonomické řady není možné doobjednávat jednotlivé díly zvlášť.


Viditelný rozměr grafiky:
Výška 2000 x šířka 850 - 1000 mm (dle vybraného typu sojanu)


Celkový rozměr grafiky:
Výška 2150 x šířka 850 - 1000 mm (dle vybraného typu sojanu). Formát pro sazbu obsahuje přídavek 150 mm na zarolování


Nabízíme Vám dvě velikosti stojanu (ceny jsou uvedeny bez tisku banneru)
 


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Dvouplátnový roll up banner Dragonfly"? Napište nám.