Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Exteriérový stojan Blizzard

Tento stojan je vhodný pro interiérové i exteriérové označení prodejních míst. Plastovou základnu je možno naplnit až 15 kg vody nebo písku pro zvýšení stability stojanu. Výšku i šířku stojanu lze měnit, minimální rozměry grafiky: 1500 x 600 mm. Pro venkovní využití je nutné použít děrovaný banner (MESH), který má menší odpor vzduchu.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Rozměry stojanu
výška: 2125 mm
šířka: 800 mm
hloubka: 490 mm
Hmotnost: 3,5 kg (prázdný)
18,5 kg (naplněný vodou nebo pískem)Maximální rozměr grafiky (banneru)
2000 x 800 mm

 

Včetně přepravní tašky


Podklady pro tisk:
PDF soubor ve CMYKu nebo Pantone uncoated, rozlišení rastrové grafiky alespoň 150 dpi při měřítku 1:1. Sazbu provádějte na výše uvedené formáty, bez tiskových a ořezových značek, bez spadu.
Nabízíme též vytvoření grafického návrhu v hodinové sazbě 600,- Kč/hod.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Exteriérový stojan Blizzard"? Napište nám.