Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Informační tabulka Linfor

Informační tabulky Linfor představují jednoduchou a cenově dostupnou formu prezentace, mohou být také využity jako orientační systém budov. Předností je velmi tenký okraj který na sebe nestrhává pozornost což je důležité zejména u menších velikostí. Rámeček se nejsnáze upevňuje na hladké povrchy, lze jej ale použít i klasicky na zeď. Informace vyištěné na kartonu nebo čtvrtce mlze snadno vyměňovat zasunutím pod průhlednou krycí fólii. Kromě průhledné varianty rámečku lze zakoupit i rámečky v modré červené

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Dodáváno s oboustrannou lepící páskou, která umožňuje snadné uchycení k povrchu. Upevnění je možné jak "na výšku" tak "na šířku".

 

Informační tabulky jsou vhodné také jako doplněk výstavních stojanů, kde je na desce s grafikou vyčleněno místo pro leták s často veměňovanými informacemi (například inzerce, akční nabídky a slevy, prodej realit...)

Zaklapávací rámy (Klip rámy) v širokém spektru velikostí a profilů nabízejí snadnou možnost umístění plakátu a jeho jednoduchou výměnu


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Informační tabulka Linfor"? Napište nám.