Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Napínací rám pro PVC banner Pegas

Pegas je jednoduchý flexibilní, cenově zajímavý stojan pro zavěšování PVC bannerů různých velikostí, nejčastěji 2 x 2m. Konstrukce stojanu je předurčena pro interiérové využití ve výstavnictví, obchodech, kulturních a kongresových centrech apod.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Příprava grafiky pro stojan Pegas - formát pro sazbu

Celková výška grafiky ze které se banner vyrobí je 2300 mm

Doporučená maximální "čistá" velikost je 2000 x 2000 mm, podklady pro přípravu grafiky najdete v záložce "Ke stažení"


POZOR! 150 mm nahoře a 150 mm dole slouží na přehnutí a zavaření tunýlku, kterým budou protaženy horizontální tyčky. Věnujte pozornost této informaci. Menším tunýlkem nepůjde vodorovná tyčka protáhnout!


Transport stojanu Pegas

Stojan Pegas využívá dělené teleskopické tyčky, je tudíž po složení velmi malý a snadno přenositelný v praktické tašce, která je součástí dodávky


PVC banner  doporučujeme přepravovat namotaný na návinu, zabrání se tak jeho pomačkání


Levnější alternativa banneru

Pokud chcete ušetřit za šití / svařování tunýlků a postačí Vám uchycení stahovacímu páskami k obvodovému rámu (banner s oky po obvodě) vychází tisk banneru s oky na 1.990,- Kč + DPH


Prohlédněte si instruktážní video stavby napínacího stojanu.
 

Výběr vhodných produktů pro zvýšení bezpečnosti


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Videa

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Napínací rám pro PVC banner Pegas"? Napište nám.