Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Paravany ze sítí 100 x 200 cm

Tato sestava je vytvořena z chromovaných sítí o velikosti 100 x 200 cm. Stojan lze libovolně rozšiřovat, výjimkou nejsou řešení, kde jsme dodávali 10 a více takto spojených sítí. Ukázky takovýchto řešení najdete ve fotogalerii. Krajní sítě jsou vždy zafixovány pomocí nerezové vzpěry. Výhodou tohoto systému je tvarová variabilita. Na sítě lze aranžovat pomocí S háčků nebo euro háčku různé desky, obrazy v rámu, výrobky, prodejní sortiment.... Lze také použít klip rámy pro umístění plakátů

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Všechny námi dodávané stojany se sítěmi jsou určeny výhradně pro interiérové využití.

Nářadí pro montáž: pokud není uvedeno jinak dodáváme jednu montážní sadu na každých 5 dodaných stojanů.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Paravany ze sítí 100 x 200 cm"? Napište nám.