Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Prezentační foto stěna Sign Ware

Nabízíme Vám pronájem prezentační stěny Sign Ware. Hlavní předností této fotostěny je použití textilního banneru ušitého z jednoho kusu látky. Textilní banner vypadá velmi luxusně a způsob uchycení do všech čtyř stran rámu zajišťuje jeho dokonalé napnutí. Zároveň dokonale zakrývá konstrukci fotostěny. Při čelním pohledu je z celé konstrukce viditelná pouze dvoumilimetrová hrana po obvodu

Popis produktu

Ke stěně lze pronajmout světla.

Profil rámu foto stěny je dvoudrážkový, materiál eloxovaný hliník. Umožňuje upevnění jednoho nebo dvou bannerů zády k sobě. Použití zadního bílého banneru není jen estetickou záležitostí zakrytí konstrukce, ale zabraňuje také prosvítání konstrukce do čelního banneru.

Rozměry profilu jsou 44 x 49 mm, pro vyztužení rámu se používají svislé nosníky s odstupem po jednom metru, které zabraňují prohýbání rámu. Profily jsou dělené pro jednodušší transport.

Základní balení stojanu je do kartonu a bublinkové fólie. Banner bývá kvůli omezení pomačkání namotán na návinu v délce 2,5 metru.


Využití: pouze v interiéru


Ceny tisku: 

Jednostranný potisk DECO 200 x 245 cm,vč. našití paspulí:      4.900,- Kč + DPH   
Jednostranný potisk DECO 300 x 245 cm vč. našití paspulí:      6.750,- Kč + DPH   
Jednostranný potisk DECO 400 x 245 cm vč. našití paspulí:      8.980,- Kč + DPH
Jednostranný potisk DECO 500 x 245 cm vč. našití paspulí:      11.390,- Kč + DPH
Jednostranný potisk DECO 700 x 245 cm vč. našití paspulí:      15.000,- Kč + DPH


Pokud má být stěna zcela neprůsvitná, napne se ještě zezadu bílá nepotištěná látka.

Minimální doba pronájmu všech systémů v půjčovně jsou 3 dny.

Ke stěně je možné pronajmout LED svídidla v ceně 120,- Kč/den + DPH.
 


V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie