Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Prezentační foto stěna Sign Ware

Nabízíme Vám pronájem prezentační stěny Sign Ware. Hlavní předností této fotostěny je použití textilního banneru ušitého z jednoho kusu látky. Textilní banner vypadá velmi luxusně a způsob uchycení do všech čtyř stran rámu zajišťuje jeho dokonalé napnutí. Zároveň dokonale zakrývá konstrukci fotostěny. Při čelním pohledu je z celé konstrukce viditelná pouze dvoumilimetrová hrana po obvodu

Popis produktu

Profil rámu foto stěny je dvoudrážkový, materiál eloxovaný hliník. Umožňuje upevnění jednoho nebo dvou bannerů zády k sobě. Použití zadního bílého banneru není jen estetickou záležitostí zakrytí konstrukce, ale zabraňuje také prosvítání konstrukce do čelního banneru.

Rozměry profilu jsou 44 x 49 mm, pro vyztužení rámu se používají svislé nosníky s odstupem po jednom metru, které zabraňují prohýbání rámu. Profily jsou dělené pro jednodušší transport.

Základní balení stojanu je do kartonu a bublinkové fólie. Banner bývá kvůli omezení pomačkání namotán na návinu v délce 2,5 metru.


Využití: pouze v interiéru


Ceny tisku: 

Jednostranný potisk DECO 200 x 245 cm,vč. našití paspulí:      4.900,- Kč + DPH   
Jednostranný potisk DECO 300 x 245 cm vč. našití paspulí:      6.750,- Kč + DPH   
Jednostranný potisk DECO 400 x 245 cm vč. našití paspulí:      8.980,- Kč + DPH
Jednostranný potisk DECO 500 x 245 cm vč. našití paspulí:      11.390,- Kč + DPH
Jednostranný potisk DECO 700 x 245 cm vč. našití paspulí:      15.000,- Kč + DPH


Pokud má být stěna zcela neprůsvitná, napne se ještě zezadu bílá nepotištěná látka.

Minimální doba pronájmu všech systémů v půjčovně jsou 3 dny.

Ke stěně je možné pronajmout LED svídidla v ceně 80,- Kč/den + DPH.
 


V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie