Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Prezentační stolek Double D

Kvalitní prezentační stolek skládající se z horní a spodní oválné lamino desky a speciálního pruhu tvořeném dřevěnými segmenty s nalepenou kobercovinou.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Stolek nabízíme ve dvou variantách. V první variantě je pás tvořící nohu stolku omotán kolem dokola (přichycení k lamino deskám pomocí suchého zipu) Ve druhé variantě je ze strany od obsluhy ponechán otvor například pro vyskládání letáků. Na kobercovou plochu, kterou Vám můžeme dodat v různých barevných odstínech (modrá, červená, černá, šedá) můžete pomocí suchého zipu naaranžovat například firemní logo nebo název představovaného produktu.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Prezentační stolek Double D"? Napište nám.