Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Prezentační stolek Popular

Prezentační stolek Popular je kvalitní plastový stolek. Jeho sestavení trvá necelé 2 minuty. Je navržen s rovným předním panelem tak, aby grafický design nerušil žádný předěl.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Oboustranné horní logo se jednoduše instaluje zasunutím na kovové tyčky. Logo může být navíc podle aktuální potřeby umístěno v přední nebo zadní části stolku. Stačí jednoduše otočit horní desku a polici. Stolek je vhodný pro akce všeho druhu. Díky jednoduchosti, kvalitě materiálu a odolnému obalu je možné stolek používat opakovaně. Na plastové stolky se lepí monomerická samolepka s fotolaminací.

Stolek je dodáván s horní deskou a policí, s potištěným grafickým panelem a kvalitní transportní taškou.


Rozměry:

  • Šířka: 836 mm
  • Výška: 2200 mm
  • Hloubka: 490 mm
  • Hmotnost produktu: 13 kg
  • Hmotnost balení: 14 kg
     

Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Prezentační stolek Popular"? Napište nám.