Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Roll up Delta Plus

Elegantní roll up Delta plus s pochromovanými bočnicemi je vyráběný v šířkách 800, 850 a 1000 mm. Roll up používá hybridní napínací tyčku, u níž je třetí díl teleskopický a lze tak regulovat vysunutí banneru z pouzdra.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Viditelná výška grafiky je cca 2000 mm (možnost regulace díky hybridní tyčce s horním teleskopickým dílem). Pro vyrovnání drobných nerovností podlahy slouží nastavitelné nožičky

  • Horní zaklapávací lišta
  • Dolní nalepovací díl
  • Polstrovaná taška
     

Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Roll up Delta Plus"? Napište nám.