Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Stojan Menu board s kroužkovou vazbou

Vystavte Váš jídelní lístek na Menu Boardu s kroužkovou vazbou a nechte Vaše zákazníky listovat ve vaší nabídce. Stojan Menu Board s kroužkovou vazbou je ideálním produktem k představení jídelních lístků a dalších informací v sektoru hotelnictví a restaurací, ale stojan můžete využít i pro jiné účely. Na zakázku Vám můžeme vyrobit jiný tvar základny eventuálně dodat stojan v jiné barvě. Celý stojan je díky lakované kovové podstavě velmi stabilní. Sériově vyráběné základny jsou čtvercové nebo kruhové.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Popis produktu:

  • Menu Board s kroužkovou vazbou pro formáty A4
  • Skvělé řešení pro váš jídelní lístek nebo návštěvní knihu
  • Nechte zákazníkům prostor si prohlédnout vaši nabídku
  • Kvalitní lakovaná podstava zajišťuje maximální stabilitu
     

Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Stojan Menu board s kroužkovou vazbou"? Napište nám.