Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Stojan na vlajku Straight

Interiérový stojan Straight je určen pro zavěšení pravoúhlé vlajky z textilního materiálu Deco. Stojan je tvořen kruhovým hliníkovým sloupkem o průměru 50 mm se čtyřmi svislými drážkami. Sloupek je přišroubován na kruhovou ocelovou základnu

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Stojan je nabízen jako zakázková výroba, lze tedy individuálně přizpůsobit výšku stojanu včetně dělení na kratší tyče i délku výložníku. Zakázkově vyráběné stojany jsou obvykle baleny pouze do kartonu a bublinkové fólie, na základě požadavku zákazníka lze nechat vyrobit i tašky na přenášení.

Vlajka je opatřena malým tunýlkem s kruhovou kedrovou vložkou, která se nasune do drážky ve výložníku

Uvedená kalkulace je pro stojan - výška 3500 mm, velikost vlajky 900 x 2500 mm

Vlajka v této velikosti by stála 3.190,- Kč bez DPH
 

Interiérové i exteriérové vlajky různých tvarů umožňují z dálky viditelné označení stánku, prodejního či výstavního místa


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Stojan na vlajku Straight"? Napište nám.