Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Textilní stojan na prospekty 4 x A4 Mosquito

Přenosný textilní skládací stojan na letáky Mosquito (4 kapsy A4) je lehký jako pírko, a proto ideální pro snadnou a častou přepravu. Po vyjmutí z transportní tašky je stojan ihned připraven k použití, je dodáván včetně transportní tašky. Část stojanu, do které se zasouvají letáky je z textilu, a část je vyrobena z eloxovaného hliníku. Napnutí stojanu zajišťuje teleskopická tyč.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Rozměry:

  • Formát kapsy: A4
  • Počet kapes: 4
  • Šířka: 280 mm
  • Výška: 1600 mm
  • Hloubka: 345 mm
  • Hmotnost produktu: 2.8 kg
  • Hmotnost balení: 3 kg

 

Výběr z různých designů všestranných samostatných skládacích stojanů na letáky, které se velmi snadno skládají, rozkládají a přenáší


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Textilní stojan na prospekty 4 x A4 Mosquito"? Napište nám.