Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Variant ze sítí 100 x 200 cm - Paravan

Tato sestava je vytvořena z chromovaných sítí o velikosti 100 x 200 cm, stojan lze libovolně rozšiřovat. Ukázky takovýchto řešení najdete ve fotogalerii. Krajní sítě jsou vždy zafixovány pomocí nerezové vzpěry. Výhodou tohoto systému je tvarová variabilita. Na sítě lze aranžovat pomocí S háčků nebo euro háčků různé desky, obrazy v rámu, výrobky, prodejní sortiment, atd. Lze také použít klip rámy pro umístění plakátů.

Popis produktu

Výstavní stojan je určen výhradně do interiéru.

Inspirujte se ukázkami možností výstavního systému VARIANT - prohlédněte si co všechno můžete postavit!

Nářadí pro montáž: pokud není uvedeno jinak dodáváme jednu montážní sadu na každých 5 dodaných stojanů.
 


V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie