Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Variant ze tří sítí - základna rovnostranný trojúhelník

Tato interiérová sestava je vytvořena ze tří chromovaných sítí o velikosti 100 x 200 cm. Jednoduchá a rychlá montáž.

Popis produktu

Tato verze stojanu variant je sestavena do trojúhelníku ze tří sítí o rozměrech 100 x 200 cm. Stojan je určen výhradně pro interiérové použití a umožňuje snadné aranžování předmětů, obrazů, klip rámů, lehčích desek apod.

Najde proto uplatnění jak v prodejnách tak ve školách, domech dětí či školních družinách. Montáž stojanu je velmi jednoduchá. Pro spojení sítí mezi sebou se vždy použijí spojky - montáž pomocí imbusu.

Sítě je také možné rozevřít do tvaru paravanu, v tomto případě jsou použity dvě tyčky, které drží krajní sítě.

Podívejte se na ukázky použití ve fotogalerii.
 


V případě nedodržení termínu vrácení pronajatých stojanů bude požadován doplatek za prodloužení pronájmu dle platného ceníku. Za den vrácení se počítá den fyzického předání nebo doručení stojanů pronajímateli. O víkendech pronajímat ani vracet stojany nelze.

Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie