Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Vymezovací sloupek Tempaline

Přenosný vymezovací sloupek v hliníkové nebo černé variantě, modrý pás. Sloupky slouží nejen k nasměrování davu, ale také jako zahrazení prostoru na úřadech, letištích, kulturních akcích, výstavách apod.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Velmi dobře přenosný vymezovací sloupek se snadnou manipulací. Základna se jednoduše otevře a sloupek je připraven k okamžitému použití - po něm je sloupek stejně rychle složen. Vymezovací sloupky Tempaline vynikají vysokou stabilitou a zároveň nízkou hmotností a malým objemem, díky čemuž se snadno přepravují. Mohou být použity jak v interiéru, tak v exteriéru. Hodí se především k dočasnému ohraničení a uzavření oblastí, na nichž probíhají např. stavební práce. 

Sloupek má samonavíjecí mechanizmus a některé disponují ABS brzdným systémem, který brání vystřelení pásky. Délka pásky je standardně 2,1 až 3 m.

Rozměry

  • Výška: 950 mm
  • Průměr: 510 mm
  • Hmotnost produktu: 2.7 kg
  • Hmotnost balení: 3 kg
     

Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Vymezovací sloupek Tempaline"? Napište nám.