Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Bezdotykový dávkovač gelové dezinfekce 1000 ml

Tento dávkovač dezinfekce na 1000 ml funguje na principu bezdotykového senzorového ovládání. Dávkovač je určen pro gelovou náplň. Bezdotykové dávkovače jsou skvělou volbou do firmy, kanceláře, ordinace či do domácnosti. Bezdotykové dávkovače na dezinfekci a mýdlo zajistí spolehlivou, pravidelnou a pohodlnou hygienu rukou, která je pro efektivní prevenci šíření virů zásadní.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Sháníte kvalitní sortiment pro hygienu a bezpečí vašich pracovníků, klientů či pacientů, nebo chcete dávkovač mít v pohodlí vašeho domova? Dávkovače dezinfekce fungují za pomoci automatického, bezdotykového senzoru. Dezinfekční gel či mýdlo jsou tak aplikovány bez přímého kontaktu rukou, a to v přiměřeném množství, čímž šetříte rozpočet i přírodu. Zařízení lze přišroubovat na zeď nebo přichytit na dezinfekční stojan. Výhodou je rovněž ergonomické provedení a nízká spotřeba baterií.

Vlastnosti produktu:

  •     Objem nádoby: 1000 ml
  •     Dávka: 1 ml
  •     Rozměry: 13 x 12,7 x 27 cm
  •     Typ náplně: gel (dezinfekční gel / mýdlo)
  •     Napájení: 4 ks C baterie
  •     Doplňování: dolévací vymývatelná nádržka
  •     Umístění: na zeď

Napájení bezkontaktního dávkovače je bateriové (4 ks baterií C). Dávkovač dávkuje dezinfekci po kapkách.

Baterie nejsou součástí balení.
 

Bezdotykové dávkovače nabízíme v provedení pro desinfekci nebo gel jako nástěnné, samostatně stojící nebo v kombinaci s našimi dalšími produkty


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Bezdotykový dávkovač gelové dezinfekce 1000 ml"? Napište nám.