Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Bezdotykový dezinfekční stojan s automatickým dávkovačem gelu

Stojan s automatickým bezdotykovým dávkovačem na gelovou dezinfekci rukou, ideální do vstupních prostor obchodů, hotelů, nákupních center pro umožnění dezinfekce rukou příchozích zákazníků. Součástí je také zaklapávací rám formátu A4 s instruktážním plakátem, jak správně dezinfikovat ruce. Praktický stojan na baterie lze umístit kdekoli v prostoru a napomáhá tak zlepšovat hygienu v kancelářích, obchodních centrech či recepcích, kde bude vašim zákazníkům snadno přístupný.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Dávkovač je vhodný pro jakékoliv gelové dezinfekce, čistící gely na ruce, bezoplachová antibakteriální mýdla a snandno jej doplníte dolitím dezinfekčního produktu z láhve či kanistru (není nutné kupovat desinfekční prostředky v kazetách). Není vhodný pro tekuté dezinfekce.
Nádržku lze zcela vyjmout z dávkovače, pro ještě snadnější doplnění dezinfekčního gelu.

Objem nádržky 1000 ml. Nastavitelná velikost dávky 0,8 nebo 1,6 ml. Počet dávek na jedno naplnění 625 - 1250.

Není třeba se stojanu vůbec dotýkat, což ještě více napomáhá udržovat hygienu a minimalizovat šíření bakterií a virů. Senzor uvolní dávku dezinfekce po vložení rukou pod dávkovač.

Hygienický dávkovač je umístěný na stojanu z hliníkového profilu se základnou z laminované dřevotřísky.
V ceně je ve vrchní částí stojanu zaklapávací rám formátu A4 s instruktážním plakátem, jak správně dezinfikovat ruce.
Lze jej také využít pro informace o použití či pokyny pro uživatele a zákazníky nebo zaměnit za jiné vlastní sdělení či reklamu.
Je možné nastavit různou výšku dávkovače na stojanu, což je vhodné zejnéna pro menší děti ve školkách, pro invalidy na vozíku apod.

Dávkovač je součástí stojanu a je dodáván včetně 8ks baterií AA.


Hlavní přednosti produktu:

 • bezdotykové dávkování dezinfekčního gelu
 • nastavitelná výška dávkovače
 • okénko pro sledování výšky hladiny
 • dva režimy velikosti uvolněné dávky gelu
 • dodáván včetně 8 ks AA baterií
 • zaklapávací rám pro možnost umístění informačního sdělení. Základní informace o správném postupu při dezinfekci rukou je součástí balení
 • dělená stojna pro snadnější transport


Rozměry:

 • Formát kapsy: A4
 • Šířka: 400 mm
 • Výška: 1530 mm
 • Hloubka: 400 mm
 • Hmotnost produktu: 5 kg
 • Hmotnost balení: 6.5 kg
   

Bezdotykové dávkovače nabízíme v provedení pro desinfekci nebo gel jako nástěnné, samostatně stojící nebo v kombinaci s našimi dalšími produkty


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Bezdotykový dezinfekční stojan s automatickým dávkovačem gelu"? Napište nám.