Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Bezdotykový dezinfekční stojan s automatickým dávkovačem gelu

Stojan s automatickým bezdotykovým dávkovačem na gelovou desinfekci rukou, ideální do vstupních prostor obchodů, hotelů, nákupních center pro umožnění dezinfekce rukou příchozích zákazníků. Součástí je také zaklapávací rám formátu A4 s instruktážním plakátem, jak správně dezinfikovat ruce. Praktický stojan na baterie lze umístit kdekoli v prostoru a napomáhá tak zlepšovat hygienu v kancelářích, obchodních centrech či recepcích, kde bude vašim zákazníkům snadno přístupný.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Dávkovač je vhodný pro jakékoliv gelové dezinfekce, čistící gely na ruce, bezoplachová antibakteriální mýdla a snandno jej doplníte dolitím dezinfekčního produktu z láhve či kanistru (není nutné kupovat desinfekční prostředky v kazetách). Není vhodný pro tekuté dezinfekce.
Nádržku lze zcela vyjmout z dávkovače, pro ještě snadnější doplnění dezinfekčního gelu.

Objem nádržky 1000 ml. Nastavitelná velikost dávky 0,8 nebo 1,6 ml. Počet dávek na jedno naplnění 625 - 1250.

Není třeba se stojanu vůbec dotýkat, což ještě více napomáhá udržovat hygienu a minimalizovat šíření bakterií a virů. Senzor uvolní dávku dezinfekce po vložení rukou pod dávkovač.

Hygienický dávkovač je umístěný na stojanu z hliníkového profilu se základnou z laminované dřevotřísky.
V ceně je ve vrchní částí stojanu zaklapávací rám formátu A4 s instruktážním plakátem, jak správně dezinfikovat ruce.
Lze jej také využít pro informace o použití či pokyny pro uživatele a zákazníky nebo zaměnit za jiné vlastní sdělení či reklamu.
Je možné nastavit různou výšku dávkovače na stojanu, což je vhodné zejnéna pro menší děti ve školkách, pro invalidy na vozíku a pod.

Dávkovač je součástí stojanu a je dodáván včetně 8ks baterií AA.

 

Hlavní přednosti produktu:

  • bezdotykové dávkování dezinfekčního gelu
  • nastavitelná výčka dávkovače
  • okénko pro sledování výšky hladiny
  • dva režimy velikosti uvolněné dávky gelu
  • dodáván včetně 8 ks AA baterií
  • zaklapávací rám pro možnost umístění informačního sdělení. Základní informace o správném postupu při dezinfekci rukou je součástí balení
  • dělená stojna pro snadnější transportRozměry:

Formát kapsy: A4

Šířka: 400 mm

Výška: 1530 mm

Hloubka: 400 mm

Hmotnost produktu: 5 kg

Hmotnost balení: 6.5 kg
 

Bezdotykové dávkovače nabízíme v provedení pro desinfekci nebo gel jako nástěnné, samostatně stojící nebo v kombinaci s našimi dalšími produkty


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Bezdotykový dezinfekční stojan s automatickým dávkovačem gelu"? Napište nám.