Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Dělící stěny z hliníkových profilů s pevnou výplní - vyráběno na míru

Individuální řešení konstrukcí a dělících stěn v nemocnicích, na odběrových místech, ve výrobních prostorách, na úřadech...

Popis produktu

Dříve jsme nabízeli také rozměrné stěny a předělení v kancelářích a nejrůznějších prostorách, ale kvůli současné situaci na trhu se 100% nárůstem ceny hliníku se zaměřujeme především na jednoduché dělící stěny a konstrukční řešení, např. pro oddělení prostor při komunikaci se zákazníky.

Dělící stěny a příčky pro zdravotnictví i průmysl jsou vyráběny z konstrukčních hliníkových profilů a vyznačují se velkou variabilitou. Základním polotovarem jsou hlínové profily v délce 6 metrů v povrchové úpravě matný elox. Výplně bývají nejčastěji kompozitní desky (Dibond), PVC desky (Forex) nebo průhledné plexisklo. Tyto výplně lze navíc různě kombinovat. Z profilů lze vyrobit k zástěnám další příslušenství jako jsou např. stolky, police, apod. Konstrukci lze navrhnout tak, aby byla snadno přestavitelná a umožňovala tak rozměrovou i tvarovou variabilitu.

Je výhodné tyto dělící stěny použít v nemocnicích a zdravotnických zařízeních pro oddělení lůžek, nebo rozčlenění prostor na menší ordinace či místa pro vyšetření, vakcinaci nebo čekárny. Uplatnění mohou tyto na míru vyráběné dělící stěny nalézt také na úřadech státní správy a samosprávy, v prodejních a výstavních prostorách. V průmyslové výrobě nacházejí uplatnění ve výrobních prostorách jako dělící stěny, nebo tam, kde je potřeba vytvořit zázemí či prostor pro jednání. Stěny lze použít pro oddělení míst na pracovištích, lze je například doplnit dílem, který zasahuje nad desku stolu a tak ochrání pracovníky sedící u stolů vedle sebe.

Samostatnou kapitolu pak tvoří mobilní systémy s textilní výplní, či výplní ze silnějšího igelitu - viz sekce modulární výstavní stánky.


Pošlete nám své zadání, rádi vám poradíme a zpracujeme cenovou nabídku podle vašich požadavků.
 

Výběr vhodných produktů pro zvýšení bezpečnosti


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Dělící stěny z hliníkových profilů s pevnou výplní - vyráběno na míru"? Napište nám.