Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Kombinovaný stojan na poster a letáky

Tento multifunkční kombinovaný stojan je určen zejména pro recepce, výstavní stánky, konferenční centra a pod. Konstrukce kombi umožňuje spojit prezentaci drobných informačních materiálů, jako jsou letáky nebo brožury, s tiskem většího formátu. Display se skládá ze 4 polic A4, které jsou polohovatelné, a rámu, do kterého lze upevnit potištěný banner. Po úpravě lze do rámu vsadit i PVC desku.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Rám stojanu je vyroben z robustního vnitřně vyztuženého hliníkového profilu 30 x 60 mm. V případě zájmu o atypický rozměr nás s důvěrou kontaktujte. 

 

Výška stojanu 1790 mm

 

 

Varianbilita systému

  • Stojany lze mezi sebou propojovat a vytvořit tak například dělící stěnu v místnosti nebo celý výstavní stánek
  • Jednoduché akrylátové police lze zaměnit za dvojité, čímž získáte až 8 pozic pro Vaše prezentační materiály
  • Dělící příčku mezi posterem a policemi je možno odstranit a umístit police na stojnu z vnější strany. Získáte tím větší plochu pro vaši grafiku
  • Pokud naopak upřednostňujete více prostoru pro prospekty a letáky, lze celý rám osadit policemi.
  • Standarní nohu lze vyměnit za nohu s kolečky nebo nastavitelnými raktifikačními šrouby, další možné varianty jsou kruhová základna o průměru 240 nebo 335 mm.

Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Kombinovaný stojan na poster a letáky"? Napište nám.