Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

LED UP svítící prezentační stolek

Prezentujte svůj produkt pomocí revolučního prosvíceného stolku LED UP. Díky kvalitní Osram LED technologii je zaručen vysoký jas a podsvícení bez stínů. Výhodou LED UP systému je zaručeně jednoduché složení, ke kterému není třeba žádného nářadí ani síly. Jednoduše vytáhneme komponenty z přenosné tašky, spojíme je a přiděláme vrchni desku stolku. Hotovo! Stačí jen nasadit textilní panel. Rozměry kufru jsou 118 x 30 x 12 cm.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Další výhodnou jsou také kompaktní rozměry složeného systém, které jsou ideální pro převoz. Systém LED UP je dodáván v kvalitních transportních taškách, kde je prostor jak na všechny součástí systému, tak na grafické panely. LED UP stolky jsou vyráběny z kvalitního eloxovaného hliníku, profily jsou lehké a tenké. Stolky mohou být potištěny jednostranně či oboustranně a jsou perfektním doplňkem vaší prezentace na výstavách a veletrzích.


Rozměry: 

  • Šířka: 1000 mm
  • Výška: 1040 mm
  • Hloubka: 400 mm
  • Hmotnost produktu: 21 kg
     

Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "LED UP svítící prezentační stolek"? Napište nám.