Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Přenosný podsvícený prezentační stolek ONE

Reklamní stolek ONE je přenosný prezentační stolek s předním LED podsvíceným panelem a jednou policí. Rozměr předního grafického panelu je 100 x 100 cm. Systém je dodáván v odolném transportním kufru ABS o rozměrech 39 x 30 x 116 cm se speciálním polstrováním a držadlem.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Jednoduché postavení stolku bez využití nářadí. Stačí jen spojit hliníkové rámy, nasadit vrchní desku, zapojit do elektřiny a prezentace je hotová. Kvalitní LED systém zaručuje rovnoměrné podsvícení bez stínů.


Rozměry:

  • Šířka: 1000 mm
  • Výška:1015 mm
  • Hloubka: 480 mm
  • Hmotnost produktu: 30 kg
     

Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Přenosný podsvícený prezentační stolek ONE"? Napište nám.