Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Lehátko s potiskem

Reklamní lehátko je nepostradatelným doplňkem pro příjemně strávený volný čas, se kterým se můžeme setkat na pláži, na zahradě, v pivní zahrádce nebo v samostatné relaxační zóně. Ideální je také pro velké večírky, zahrádky restaurací a kaváren, balkony a nákupní centra. Stojí za to zajistit, aby jeho vzhled a kvalitní provedení zlepšily zážitek z navštíveného místa. Rám lehátka je vyrobený ze silného bukového dřeva a "sedátko" z pevného odolného nepromokavého plátna.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Lehátko je k dispozici v široké škále barev a vzorů nebo je lze potisknout na míru.

Při tvorbě našich reklamních lehátek jsme se rozhodli pro vysoce kvalitní silné suché broušené bukové dřevo s povrchovou úpravou. Potah je vyroben z velmi kvalitní polyesterové tkaniny, která se vyznačuje velkou odolností vůči povětrnostním vlivům. Látka má na vrchní straně vodotěsný povrch. Materiál lehátka je odolný proti mechanickému poškrábání. S ohledem na pohodlí a bezpečnost jsou konce broušeny a opěradlo lze nastavit ve třech různých úrovních podle Vašich preferencí. Za zmínku stojí také bezpečnostní plné ocelové nýty, které se během používání neodšroubují, a díky nimž naše reklamní lehátko vydrží sloužit po mnoho sezón.

Rozměr:

  • 62 x 122 x 3 cm (Šířka x Výška x Hloubka)


Hmotnost:

  • 2,5 kg


Přípustné zatížení:

  • 120 kg


Materiál rámu:

  • bukové dřevo, suché, 1. třída
     

Designové exteriérové stojany, stany, nafukovací poutače a brány, venkovní stolky


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Lehátko s potiskem "? Napište nám.