Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Ochranné dělicí stěny Clear Wall

Nabízíme vám nabízí dělicí stěny ClearWall z produktové řady systémů QUiCK-UP! Velmi jednoduchá, subtilní hliníková konstrukce doplněná o průhlednou, neprodyšnou výplňovou PVC fólii zaručuje bezpečné oddělení jednotlivých pracovních nebo provozních zón, usměrnění pohybu v prostoru, ale zároveň stěny nevytváří dojem zastavěného prostoru. Aktuálně jsou tyto zástěny využívány ve zdravotnických zařízeních, při rozdělení čekáren, ve vakcinačních centrech a pod.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Stěny ClearWall jsou k dispozici ve třech základních šířkách:

  • 60 x 200 cm
  • 80 x 200 cm
  • 100 x 200 cm

Na výběr je také ze tří barevných variant vnějšího rámu: Stříbrný elox, černá a bílá


Individuální potisk:

transparentní fólii je možné potisknout jednoduchým firemním motivem nebo dekorem a docílit tak jedinečného vzhledu nebo lze barevným designem sladit provedení panelu s okolním interiérem. Panely je možné napojovat za sebe a vytvářet tak delší stěnové sestavy.


Z ochrany reklama:

pokud již nebudete chtít ClearWall stěnu využít jako ochranný prvek ve vašem prostoru, je možné velmi jednoduše vyměnit průhlednou výplň za textilní plátno potištěné reklamním motivem a tento panel využívat dále pro vaše reklamní sdělení.
 

Výběr vhodných produktů pro zvýšení bezpečnosti


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Videa

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Ochranné dělicí stěny Clear Wall"? Napište nám.