Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Ochranné průhledné přepážky z plexiskla - vyráběno na míru

Individuální řešení ochranných přepážek jsme schopni zhotovit na míru ve vámi zvolené velikosti, které mohou být rovné či zakřivené. Ochranná clona je vyrobená z kvalitního plexiskla, jež se vyznačuje výbornými optickými vlastnostmi. Zástěna má rám z hliníkových profilů. Zástěny jsou vhodné např. do lékáren, provozoven, recepcí, obchodů, úřadů či do banky

Popis produktu

Svislé i vodorovné rozměry vyrábíme na míru, podle specifických požadavků řešení. Tvarové ohýbání vodorovných hliníkových profilů, přizpůsobených např. tvaru recepce.

Pošlete nám své zadání.
 

Výběr vhodných produktů pro zvýšení bezpečnosti


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Ochranné průhledné přepážky z plexiskla - vyráběno na míru"? Napište nám.