Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Ochranný plexi štít 100 x 100

Nabízíme průhledné plexi přepážky / štíty pro ochranu vašich zaměstnanců i zákazníků před virovou a bakteriální nákazou. Přepážka je vyrobená z kvalitních hliníkových profilů a průhledného plexi či polykarbonátu s výbornými optickými vlastnostmi. Ochranné přepážky lze využít v lékárnách, obchodech, úřadech, bankách a všude, kde mohou být zaměstnanci vystavení riziku nákazy. Součástí ochranné přepážky je i otvor v dolní části pro předávání dokumentů, drobného zboží, případně hotovosti.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Čelní plocha přepážky je široká 100 cm s 15 cm vysokým otvorem pro předávání dokumentů či hotovosti. Boční hrany jsou široké 30 cm. Celková výška přepážky je 100 cm.

Instalace je rychlá a jednoduchá, využívající samolepicí suchý zip, bez vrtání a šroubování. Po ukončení používání ochranné přepážky stačí jednoduše sejmout pásku se suchým zipem.

Na výrobek nesmí být použito agresivních čističů, doporučujeme omývat vlažnou vodou s jarem


Rozměry:

  • Šířka: 1000 mm
  • Výška: 1000 mm
     

Výběr vhodných produktů pro zvýšení bezpečnosti


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Ochranný plexi štít 100 x 100"? Napište nám.