Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Prezentační Pop-up stěna Quick

Interiérové prezentační stěny pro nákupní střediska, showroomy, veletrhy, tiskové konference.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Interiérové prezentační stěny využívající pop up konstrukci se vyznačují snadným sestavením a možností rychlé výměny grafiky. Čísla za popisem sestav - viz níže - udávají počet polí (řádků, slupců) konstrukce. Pop up stěny mají obvykle výšku 2225 mm, šířka je dána počtem polí.

 

Na výběr Vám dále nabízíme prohnutou nebo rovnou variantu. (U prohnuté dooručujeme pro zvýšení stability dokoupit stabilizační nožičky, nebo rovnou stěnu kombinovat s prohnutými - viz příklad televizního studia pro zimní OH Vencouver 2010.

 

Náš Tip 

  • Pokud potřebujete stěnu větší než v uvedených rozměrech, můžeme vyrobit až do velikosti 6 polí na šířku a 5 polí na výšku. Tím získáte již opravdu výjimečnou výstavní stěnu o výšce úřes 3,7 metru.
  • Málo kdo ví že pop up stěny se dají mezi sebou propojovat a vytvářet tak velké výstavní expozice, které odvezete v několika kufrech

 

Sestava obsahuje:

  • POP-UP systém
  • magnetické lišty
  • grafické pásy s magnetickou páskou.
  • přepravní box s kolečky


 

Doporučené příslušenství:

  • 2 halogené reflektory Power spot 950

 

Přepravní box s kolečky lze obepnout bannerem s grafikou vzadu spojeným pomocí suchého zipu. Tím vznikne improvizovaný stoleček nebo odkládací plocha a zároveň se zbavíte problému kam během prezentace uskladnit přepravní box. Ukázka je ve fotogalerii pod produktem.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Prezentační Pop-up stěna Quick"? Napište nám.