Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Quick Frame

Interiérové prosvětlené boxy Quick Frame se využívají jako výrazné poutače v showroomech, na recepcích, výstavách a veletrzích. Zaručuje bezpečné oddělení jednotlivých pracovních nebo provozních zón, usměrnění pohybu v prostoru, ale zároveň stěny nevytváří dojem zastavěného prostoru. Pro snadnou přepravu je možné Quick Frame objednat v kufru nebo v krabici s úchytem. Při montáži není nutné použití nářadí.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Stěny Quick Frame jsou k dispozici v rozměrech:

  • 100 x 200 cm
  • 100 x 250 cm

Na výběr je s transparentní fólií nebo s textilním potiskem

 

Přepravní taška je v ceně
 


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Quick Frame"? Napište nám.