Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Stojan na letáky Multipocket

Velmi praktický stojan, který pojme až 24 brožur formátu A4. Integrovaný panel na logo umožňuje prezentovat název společnosti či jiný odkaz.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Stojan na letáky Multipocket je vyroben z kvalitního hliníku s elipsovým profilem. Stojan lze osadit čtyřmi nebo osmi kapsami, lze je tak využít jednostranně i oboustranně, maximální počet osmi kapes umožní vystavit až 24 brožur formátu A4.

Rozměry stojanu: 740 x 1840 x 500 mm

Rozměry kovové kapsy: 640 x 310 x 40 mm ( 3 x A4 )

 

 

Velmi praktické, cenově zajímavé stojany pro stálé uložení letáků a katalogů, v různých formátech a designech (např. s panelem pro logo)


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Stojan na letáky Multipocket"? Napište nám.