Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Designový stojan na brožury a letáky A4, totemový

Designový stojan na brožury a letáky ve formátu A4, možnost oboustranného využití. Černý stojan na prospekty se 4 policemi nebo zásobníky s odolnou a stabilní konstrukcí. Stříbrně eloxované hliníkové boční profily dodávají elegantní vzhled celému stojanu na brožury. Stojan si můžete sestavit na míru a jednotlivé kapsy, zásobníky velikostí A4 nebo DL objednat zvlášť.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Výše uvedené ceny jsou včetně plechových kapes


Rozměry stojanu:

  • Výška: 1665 mm
  • Šířka: 417 mm 
  • Hloubka: 370 mm
  • Hmotnost: 10 kg


Stojan je na 4 plechové kapsy A4 (nebo 8 kapes při oboustranném využití)
 

Velmi praktické, cenově zajímavé stojany pro uložení letáků a katalogů, v různých formátech a designech. Pevné, skládací i otočné typy


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Designový stojan na brožury a letáky A4, totemový"? Napište nám.