Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Skládací stojan na letáky Zed-up Lite

Zajímavý a moderní, takový je stojan na dokumenty Zed-up Lite. Jednoduše zvedněte stojan za horní část, zacvakněte a je to! Skvělá volba pro prezentaci letáků, infografiky a brožurek. Tento elegantní hliníkový stojan na prospekty se skládá z 6 kapes formátu A4, které jsou rozmístěny po obou stranách (3 na každé straně). Stojan je tak oboustranný s velmi atraktivním designem, kdy rám je hliníkový a kapsy jsou vyrobeny z transparetního akrylátu.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Popis produktu:

  • High-tech design stojanu na brožury a letáky formátu A3, A4 a A5
  • 6 akrylátových poliček (pro formát A5 - 7 poliček), hliníková konstrukce
  • Možnost složení stojanu na prospekty do praktického kufříku pro jednoduchou přepravu
  • Hloubka poličky cca 24 mm
  • Cena odolného transportního kufříku je zahrnuta v ceně stojanu
  • Stojan je navržen tak, aby umožňoval dostupnost letáků a katalogů ze všech stran a zároveň aby zabíral minimum prostoru
  • Snadno a rychle se skládá během několika sekund
     

Velmi praktické, cenově zajímavé stojany pro uložení letáků a katalogů, v různých formátech a designech. Pevné, skládací i otočné typy


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Soubory ke stažení

Fotogalerie

Videa

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Skládací stojan na letáky Zed-up Lite"? Napište nám.