Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Cubic - stojan na noviny a katalogy

Kapacitní stojan pro uložení silnějších katalogů nebo novin nabízí pro vaše tiskoviny dvě police a dvě plochy vhodné pro firemní nebo reklamní polep.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Interiérový stojan na katalogy a noviny má výšku 1100 mm, šířku 330 mm a hloubku 325 mm. Používá se nejvíce pro tiskoviny formátu A4, nebo přeložené noviny. Rám je vyroben z eloxovaných hliníkových profilů, základna je ocelová.

 

Jako příslušenství je možno ke stojanu dokoupit tenkou akrylátovou čelní kapsu pro vložení letáku nebo ukázkového čísla.

 

 


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Cubic - stojan na noviny a katalogy"? Napište nám.