Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Stojan na prospekty Solid zip

Cenově zajímavý stojan na prospekty Solid zip je určen především pro stálé umístění například na firemních nebo hotelových recepcích. Stojan je osazen čtyřmi kapsami z odolného polykarbonátu pro vložení letáků formátu A4.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Charakteristika

  • Vyrobeno z eloxovaného hliníku.
  • 4 kapsy na letáky formátu A4, materiál polykarbonát.
  • Zadní opora ocelové lanko.
  • Výška stojanu 1595 mm.

Velmi praktické, cenově zajímavé stojany pro stálé uložení letáků a katalogů, v různých formátech a designech (např. s panelem pro logo)


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Stojan na prospekty Solid zip"? Napište nám.