Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Výstavní stojan Outdoor Display Alu

Nabízíme Vám unikátní designový exteriérový stojan pro venkovní výstavy fotografií, developerských projektů, architektonické soutěže a pod. Díky kvalitnímu provedení a zajímavému designu zaujmou tyto stojany také v nákupních centrech, galerijních prostorách či obecních úřadech. Stojan se nesnaží na sebe strhnout pozornost rafinovanou konstrukcí ale díky preciznímu provedení vytvoří důstojné zarámování vystavovaných fotografií.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

V současné době nabízíme k pronájmu/prodeji dva druhy stojanů:

 

  • stojan na fotografie - s velikostí desky 150x150 cm bez popisového pole
  • stojan na fotografie - s velikostí desky 150x100 cm a s popisovým polem o velikosti 150x26 cm (formát fotografie horizontálně)

 

Stojan umožnuje uchycení obou velikostí - tzn., že pokud si koupíte variantu stojanu 150x100 cm a k tomu dokoupíte rám na fotografie formátu 150x150 cm - můžete mít obě varianty aniž byste museli kupovat celý nový stojan.

 

Velkou předností nabízených stojanů pro fotografické výstavy je (krom výše uvedené variability) možnost jejich kompletního rozložení. Je to obrovská výhoda pro transport nebo uskladnění stojanů. 

 

Prezentační plocha:

kromě výše popsaných prezentačních ploch lze použít také polep spodní krycí desky-

 

Barva

Základní barva stojanu je černá ale na zakázku můžeme dodat v libovolné barvě dle vzorníku RAL.

 

Dodací lhůta

Vzhledem k tomu, že se jedná o zakázkovou výrobu, dodáváme tyto stojany do 3 -4 týdnů od uhrazení zálohy 

 

Obsah dodávky

  • konstrukce stojanu
  • 2 x výplň - deska dibond 2 mm + výplň dna (volitelně Dibond nebo plech)
  • betonové dlaždice
  • u varianty s deskou pro popisek též tato deska

 

Použité materiály

Stojan je krom krycího plechu (nebo Dibondu) základny a popisového pole kompletně vyroben z hliníku. Každý stojan je dodáván včetně 2 ks 2 mm silných Dibond podkladových desek na fotografie. Povrchová úprava Komaxit jakákoli barva dle vzorníku RAL. 

 

Váha

Součástí stojanů je betonové závaží o celkové váze cca 140 kg. Samotný stojan váží cca 30 kg. 

 

Osvětlení

Stojan je možno doplnit LED osvětlením vč. světelných čidel na automatické ovládání světel a kompletní kabeláže. Napájení klasicky z 220 V zásuvky, ideálně do 30 metrů od výstavy. Osvětlení je navrženo pro venkovní použití - krytí IP65. Cena osvětlení pro jeden stojan je 5400 Kč bez DPH.

 

Možnost pronájmu

Stojany Vám můžeme dle volných kapacit také pronajmout, podmínkou je námi zajištěný tisk a polep desek, naše doprava a instalace na místě.

 

Výsledná cena

do výsledné ceny se může výrazně promítnout cena za dopravu, na finální cenu se tedy, prosím, informujte

 

 

Výběr vhodných produktů za naší nabídky, možnost pronájmu.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Výstavní stojan Outdoor Display Alu"? Napište nám.