Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

BASE rám do exteriéru / interiéru na míru

Minimalistický design, eloxovaný povrch a maximální plocha využitá pro Vaši reklamu. Jednoduchá montáž rámu na stěnu i snadná instalace banneru, který lze měnit. Využít lze v interiéru, ale díky jeho robustní konstrukci najde uplatnění především u velkoplošných exteriérových aplikací. Napnutý transparent je jištěný krycím profilem, tudíž i bezpečnost je na vysoké úrovni.

Popis produktu

Systém je vhodný pro dlouhodobé instalace, kde je rám tvořen profilem se dvěma drážkami nad sebou. Ideální je připevnění na fasádu, kam lze přivrtat (přišroubovat), případně přinýtovat patky

Pro kalkulaci ceny nám zašlete poptávku na Vámi požadovaný rozměr
 

 


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "BASE rám do exteriéru / interiéru na míru"? Napište nám.