Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Rám pro zavěšení banneru Wall frame

Tento elegantní rám pro uchycení banneru je vytvořen ze systému Sign Ware a je určen jak do interiérů, tak do exteriérů. Jeho předností je "čisté" provedení, bez viditelných upevňovacích dílů mezi bannerem a rámem, což dodává celkovému řešení velmi elegantní vzhled.

Popis produktu

Výstavní rámy pro zavěšení banneru mohou být

 

  • z plochých profilů 44 x 17 mm
  • nebo kulatých dvoukanálových hliníkových profilů o průměru 30 mm 

 

v provedení matný elox.

 

Upevnění textilního benneru (precizní interiérové aplikace) nebo PVC banneru (exteriérové aplikace) je pomocí kedrů vsunutých do obvodových tunýlků na banneru. Rám lze pomocí důmyslného systému napínání po instalaci upravit a zajistit tak optimální napnutí plachty.

 

Ideální pro výzdobu interiérů, recepcí, dlouhodobé výstavy...

 

Zašlete nám poptávku na Vámi požadovaný rozměr


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Videa

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Rám pro zavěšení banneru Wall frame"? Napište nám.