Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Nástěnný napínací rám IN-FRAME

Efektní reklamní plochou v prodejních prostorách jsou nástěnné hliníkové rámy s textilní výplní. Rám je napevno přišroubován ke stěně. Na textilní banner jsou našity gumové "paspule", která se vmáčnou do drážky v profilu rámu. Výsledkem je dokonale napnutá plocha s možností snadné výměny motivu.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Ve variantách uvádíme kalkulaci pro typový rozměr 2x2 metry. Ceny jsou uvedeny bez dopravy a montáže. Montáž lze provést i svépomocí přišroubováním skrz předvrtané otvory.

 

Maximální rozměr pro tisk z role je 2,45 metru, délka nerozhoduje. Pošlete nám poptávku na Vámi požadovaný rozměr.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Nástěnný napínací rám IN-FRAME"? Napište nám.