Prodej a pronájem výstavních systémů

Roháčova 1126/70, Praha 3 - Žižkov, telefon: 222 212 791, 774 222 026, e-mail: info@dismedia.cz

Nástěnný napínací rám Eco Frame simply

Tento rám je levnější variantou k rámu Eco Frame. Obvodová kontrukce je taktéž tvořena hliníkovými trubkami o průměru 50 mm bez povrchové úpravy. Trubky nemají drážky pro uchycení napínacích držáků, gumolano uchycující banner se omotává kolem těchto trubek. Místo gumolana lze též použít stahovací pásky nebo gumová očka s háčkem.

Pro nákup vyberte variantu

Popis produktu

Systém Eco-frame kombinuje čistý design s jednoduchým zpracováním a vysokou kvalitou použitých materiálů. Banner je jen vložen do rámu a vypleten pomocí gumolana napnutého kolem obvodové konstrukce.

 

 

Hlavní přednosti exteriérového rámu pro uchycení banneru

  • Rychlá a snadná montáž
  • Jednoduchá výměna reklamního banneru
  • Možnost realizace velkých formátů
  • Použití kvalitních komponentů
  • Staticky ověřeno

 

Díky stabilním stěnovým držákům je možné sestavovat velmi rozměrné formáty rámů a jednoduše se přizpůsobovat překážkám v ploše banneru jako jsou okna, dveře, vrata, parapety apod. Systém splňuje všechny konstrukční i stavební požadavky.


Chcete ušetřit? Zaregistrujte se na našich stránkách a získejte automaticky 5 % slevu na Váš nákup. Pokud máte zájem o dlouhodobější spolupráci, zaškrtněte v registračním formuláři žádost o registraci jako reklamní agentura. Po schválení žádosti budete nakupovat se slevou od 10 %.

POZOR - uvedené slevy neplatí na stojany a dávkovače dezinfekce a příslušenství k těmto dávkovačům..
 Pokud není v textu popsáno jinak, jsou všechny ceny produktů uvedeny bez dopravy a bez DPH. Odvoz zboží Vám na vyžádání rádi zajistíme. U zásilek přesahujících celkovou hmotnost 30 kg nebo zásilek přesahujících délku 200 cm bude cena dopravy kalkulována individuálně. U nových zákazníků požadujeme vždy úhradu předem nebo v hotovosti při převzetí zakázky - viz Všeobecné obchodní podmínky.

Fotogalerie

Dotaz k produktu

Máte nějaký dotaz k produktu "Nástěnný napínací rám Eco Frame simply"? Napište nám.